Osiedle Lawendowe Toruń Bielawy, ul. Tarnowska

Szanowni Klienci,

OSIEDLE LAWENDOWE w Toruniu przy ul. Tarnowskiej (Bielawy) to zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Nowoczesne budynki o prostej bryle i stonowanej jasno-grafitowej kolorystyce elewacji dają poczucie spokoju i rodzinnego ciepła. Zlokalizowane będą w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej.

Osiedle będzie składało się z dwóch ciągów budynków w zabudowie szeregowej: segment A z 10 lokalami mieszkalnymi o pow. od 83 m2 oraz segment B z 8 lokalami mieszkalnymi o pow. 87 m2. Każdy lokal mieszkaniowy posiada garaż z pomieszczeniem technicznym oraz miejsce parkingowe.

Lokale Mieszkalne będę bezczynszowe, a wszystkie media będą indywidualnie opomiarowane do danego mieszkania. W standardzie będzie zamontowany nowoczesny, dwufunkcyjny piec do ogrzewania gazowego, a dodatkowo w salonach będzie wykonana instalacja kominkowa.

Kameralne mieszkania, w zabudowie szeregowej z przestronnym garażem i ogrodem, to marzenie wielu osób dla których posiadanie własnego mieszkania kojarzy się z miejscem do którego chce się wracać po trudach dnia codziennego, gdzie zimą można wypocząć przy iskrzącym się kominku, a latem zrelaksować we własnym ogrodzie.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.